Salony Optyczne OKO

  • 05.02.2019, 11:57
  • bw
Salony Optyczne OKO
Salony Optyczne OKO w Zamościu zapewniają kompleksową usługę optyczną: od badania wzroku, przez konsultację oraz dobór opraw i szkieł aż po wykonanie okularów. Zatrudniają 5 wykwalifikowanych doradców klienta i posiadają specjalistyczny sprzęt pozwalający na dobór odpowiednich okularów dla każdego.

Pierwszy z salonów optycznych OKO powstał w markecie Kaufland na ulicy Wyszyńskiego 1 w 2014 roku. Drugi otwarto w 2016 roku w centrum handlowym HopStop na Hrubieszowskiej 9. Założycielem salonów optycznych OKO jest przedsiębiorca i optyk Artur Prządka. Salony posiadają ogromną ofertę opraw i szkieł korekcyjnych. Wyróżniają się bardzo dużym wyborem opraw markowych.

 – Stawiamy na rozwój salonów i zadowolenie naszych klientów. Dlatego w naszych salonach oferujemy kompleksową usługę: od badania wzroku przez lekarza okulistę po wykonanie okularów przez optyka. Doświadczony lekarz okulista nie tylko zbada wzrok, ale także wykryje wady czy choroby oczu a wykwalifikowany personel pomoże w doborze opraw i szkieł – zapewnia Artur Prządka, właściciel Salonów Optycznych OKO. 

Salony Optyczne OKO otrzymały w 2017 roku nagrodę Państwowej Inspekcji Pracy w uznaniu za bezpieczeństwo pracy w małych zakładach. 

Kadra Salonów Optycznych OKO stawia na ciągły rozwój. By jeszcze podnieść jakość wykonania okularów zakupiono dwa specjalistyczne urządzenia Visiooffice2. 

Visiooffice2 to unikalny system pomiarowy pozwalający na zmierzenie w szybki i precyzyjny sposób wszystkich parametrów pomiarowych potrzebnych do wykonania najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych konstrukcji szkieł progresywnych.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe