Biłgoraj: Konkurs w ZSZiO. Zmysłowe fryzury i fale

  • 06.02.2019, 07:00
  • lew
Biłgoraj: Konkurs w ZSZiO. Zmysłowe fryzury i fale
Motywem przewodnim konkursu dla klas drugich i trzecich była "Zmysłowa kobieta w stylu retro", natomiast adeptki fryzjerstwa z klasy pierwszej startowały w konkurencji "wyciskania fal na mokro".

W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju już po raz trzeci zorganizowano dla uczniów technikum fryzjerskiego Szkolny Dzień Fryzjera. Motywem przewodnim tegorocznego konkursu dla klas drugich i trzecich była "Zmysłowa kobieta w stylu retro"Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności na modelkach, przygotowując trzynaście stylizacji zgodnych z tematyką. Biorąc pod uwagę pomysł, charakteryzację postaci, fryzurę, makijaż, strój, stopień trudności fryzury oraz staranność wykonania, komisja przyznała pierwsze miejsce tercetowi Klaudia WasągWeronika Marcjan i Angelika Jung

Cały artykuł dostępny jest w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe