Krople miłości. Walentynkowa akcja krwiodawców

  • 04.02.2019, 07:00
  • ak
Krople miłości. Walentynkowa akcja krwiodawców Fot. pixabay.com
Każda okazja jest dobra, aby zrobić coś pożytecznego. Krew honorowo można oddać na przykład z okazji... walentynek. Taką akcję pod hasłem "Krople miłości" organizuje Klub Honorowych Dawców Krwi przy UG Zamość.

Wydarzenie zaplanowano na niedzielę 10 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem. Walentynkowa akcja poboru krwi rozpocznie się o godz. 8 i ma potrwać do 14.30.

Organizatorzy zachęcają, by krwią podzielili się w tę niedzielę zakochani: "Oddaj krew ze swoją połówką – weź udział w losowaniu nagród dla dwojga" - apelują.

Każdy uczestnik akcji walentynkowe ciastko „z przesłaniem”, zestaw gadżetów oraz rozgrzewający pikantny posiłek. Ale przewidziano też inne atrakcje. Do wylosowania będą atrakcyjne nagrody, np. karnety na: zjazdy na nartach, zestawy obiadowe, zestawy kebabowe, usługi wulkanizacyjne, karnety na zakup kwiatów, kręgle, vouchery pieniężne i klubowe.

Gościnnie ma wystąpić grupa SHOW MEN z Szopinka.

Organizatorzy akcji to:
Samorząd Gminy Zamość, Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Zamość, Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zamościu, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem, Młodzieżowa Rada Gminy Zamość, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zamościu z jednostką OSP w Wysokiem.

 
ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 05.02.2019, 10:03
Gdyby zmienic godz pracy w punkcie krwiodastwa z pewnoscia byloby wiecej chetnych na oddanie krwi na tygodniu...

Pozostałe