Już siedzą. Zatrzymano czterech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi

  • 01.02.2019, 12:00 (aktualizacja 02.02.2019, 10:31)
  • ak
Już siedzą. Zatrzymano czterech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi Fot. policja.pl
Mieli na sumieniu różne przewinienia, zarówno przestępstwa jak i wykroczenia. Zostali za nie skazani na karę pozbawienia wolności, ale dość skutecznie migali się przed odsiadką. Dlatego wystawiono za nimi listy gończe. W czwartek policjanci zatrzymali czterech mieszkańców powiatu zamojskiego.

W ręce mundurowych wpadł m.in. 31-latek z Zamościa skazany za kradzieże. Został zatrzymany u swoich znajomych, którym w czwartek (31 stycznia) złożył wizytę. Ze spotkania trafił do policyjnego aresztu, a dzisiaj miał zostać przewieziony do więzienia.

Taki sam los spotkał 27-latka z gminy Miączyn. Nakaz doprowadzenia mężczyzny do zakładu karnego wydał sąd w Hrubieszowie. Mężczyzna pozostanie za kratkami 8 miesięcy. Taką karę wymierzono m u za oszustwa.

– Ten sam sąd nakazał także doprowadzić do zakładu karnego 60-latka z gminy Miączyn oraz 62-latka z gm. Grabowiec. Obaj mężczyźni wczoraj zostali zatrzymani i przewiezieni do zakładu karnego, w którym pozostaną przez najbliższych kilkanaście dni. Taką karę zasądził im sąd za kradzież oraz zniszczenie mienia – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe