Biłgoraj: Siatkarki ZSZiO wygrały turniej o puchar dyrektora

  • 31.01.2019, 13:18 (aktualizacja 31.01.2019, 14:05)
  • ak
Biłgoraj: Siatkarki ZSZiO wygrały turniej o puchar dyrektora Fot. ZSZiO Biłgoraj
Puchar dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju trafił do reprezentacji tej szkoły. Siatkarski turniej z udziałem pięciu drużyn odbył się w ubiegłym tygodniu.

W rozgrywkach uczestniczyły żeńskie drużyny biłgorajskich szkół średnich. Najlepiej wypadły gospodynie z ZSZiO w Biłgoraju, a kolejne miejsca zajęły reprezentacje: Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ, Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej, Zespołu Szkół Leśnych oraz Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących.

Złota drużyna grała w składzie: Agata Góra, Magdalena Kuźniar, Paulina Okoń, Małgorzata Marzec, Natalia Burdzań, Klaudia Krasowska, Diana Krupczak, Natalia Tynek, Paulina Góźdźi Dominika Ćwikła.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a każda zawodniczka i opiekunowie pamiątkowe upominki.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe