Żeby ferie wszystkim minęły bezpiecznie. Policjanci odwiedzili szkołę w Czerniczynie

  • 02.02.2019, 17:03
  • ak
Żeby ferie wszystkim minęły bezpiecznie. Policjanci odwiedzili szkołę w Czerniczynie Fot. KPP Hrubieszów Uczniowie szkoły w Czerniczynie podczas spotkania z policjantami.
Jeszcze tylko kilka dni szkoły i zacznie się dwutygodniowa laba. O czym trzeba pamiętać, by ferie minęły bezpiecznie? Uczniowie z Czerniczyna (gm. Hrubieszów) już to wiedzą. Rozmawiali na ten temat z policjantami.

Pogadanka z uczniami odbyła się w mijającym tygodniu. Policjanci zachęcali do korzystania z uroków zimy i przypominali o zasadach bezpieczeństwa.

Podczas spotkań z młodzieżą, takich jak ostatnie w Czerniczynie, mundurowi z hrubieszowskiej komendy przestrzegają m.in. przed wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne. Mówią również bardzo wiele o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, zachęcając do noszenia na odzieży elementów odblaskowych.

– Przy okazji zachęcamy organizatorów wycieczek oraz wyjazdów na zimowiska do zgłaszania kontroli autokarów. Przypominamy, że kontrolę taką najlepiej zgłosić z kilkudniowym wyprzedzeniem dzwoniąc na numer 84-696-62-80 lub 84-696-62-60 – informuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe