Zamość: Romantyczny wieczór w ZDK z francuskimi piosenkami o miłości

  • 02.02.2019, 11:00
  • ak
Zamość: Romantyczny wieczór w ZDK z francuskimi piosenkami o miłości
Śpiew Doroty Lanton działa jak balsam - tak piszą o niej krytycy, publiczność uwielbia jej słuchać, a jurorzy nagradzają na konkursach piosenki. Aktorka przyjeżdża do Zamościa i prawdopodobnie zachwyci również tutejszą publiczność najpiękniejszymi piosenkami o miłości. Nasi czytelnicy mogą liczyć na darmowe wejściówki na koncert, który w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się w sobotę, 9 lutego (godz. 18).

Bilety wstępu (w cenie 40 złotych) jeszcze można kupić w Zamojskim Domu Kultury. Warto zrobić taki piękny prezent ukochanej osobie z okazji zbliżających się walentynek, zwłaszcza, że w recitalu "Miłość w Paryżu" Dorota lanton zaśpiewa najpiękniejsze utwory z repertuaru Edith Piaf, Juliette Gréco, Carli Bruni, Jacquesa Brela, Yves Montanda, Joe Dassina i Paris Combo. Artystce na scenie towarzyszyć będzie zespół Marka Stefankiewicza i udziałem Bogusława Nowickiego.

Dorota Lanton to z wykształcenia aktorka, absolwentka wydziału aktorski PWSFTviT w  Łodzi. Występowała w wielu serialach, m.in. jako Julia w "Klanie", Zosia w "Adamie i Ewie", a także na deskach stołecznych teatrów "Roma" i "Kwadrat". Ma doświadczenie kabaretowe i w dubbingu. Jakiś czas temu poświęciła się muzyce. Nagrała płytę "Jak balsam", do której powstały trzy teledyski. Ze śpiewanymi po francusku koncertami "Miłość w Paryżu" artystka występowała w całej Polsce. Wreszcie przyszedł czas na Zamość.

Nasi czytelnicy mogą zdobyć cztery darmowe wejściówki na sobotni koncert. Jak to zrobić? Szczegóły w najbliższym papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe