BeanPol

  • 29.01.2019, 15:02
  • bw
BeanPol
BeanPol to spółka, która istnieje od grudnia 2016 roku. Główna siedziba i biuro firmy mieści się w miejscowości Hostynne-Kolonia, na trasie Zamość – Hrubieszów. Obecnie firma zatrudnia 7 osób.

Firmę prowadzą bracia Jakub i Paweł Kulińscy. Pomysł na ten biznes wyniknął z ich zainteresowań w dziedzinie nowych technologii, wspomagających zbiór i przetwórstwo fasoli. Widząc, że świat zmierza w kierunku automatyzacji procesu, zdecydowali się na próbę wdrożenia nowych rozwiązań. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Jeszcze nie mając rozpoczętej działalności, bracia Kulińscy odbywali podróże do różnych krajów, takich jak np. Francja, USA w celu poznawania technologii zbioru fasoli.

W założeniu firma miała sprzedawać maszyny do zbioru, sortowania i pakowania fasoli, jednak szybko oferta poszerzyła się o kolejne usługi. Obecnie BeanPol oferuje usługi w zakresie zbioru fasoli, zaczynając od ścinania, młócenia, a kończąc na przebraniu i spakowaniu gotowego wyrobu. Firma jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę i Europę Wschodnią maszyn do zbioru fasoli, sortowników optycznych, linii do czyszczenia ziarna i maszyn do pakowania. Zajmuje się również sprzedażą "szytych na miarę" kompletnych linii do sortowania i oczyszczania fasoli. Na tle innych przedsiębiorstw BeanPol wyróżnia to, że jest pierwszą firmą w regionie posiadającą tak wyspecjalizowany sprzęt i świadczącą usługi.

 – Firma BeanPol jest młodym przedsiębiorstwem prowadzonym przez dwóch braci z entuzjastycznym nastawieniem do tego, co robią. Staramy się, aby usługa, którą wykonujemy była zadowalająca dla klienta i żeby osoba taka mogła nas polecić komuś innemu, np. sąsiadowi itd. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie klienta. Na dzień dzisiejszy współpracujemy m.in. z Chinami, USA i Francją. Nie spoczywamy na laurach i stawiamy na ciągły rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań, które mogłyby ułatwiać i usprawniać pracę. W związku z tym, przynajmniej raz w roku odbywamy podróże w celu poszerzania wiedzy do naszych zagranicznych partnerów – mówi Jakub Kuliński, prezes firmy.  

 BeanPol cieszy się dobrą renomą i pozytywnymi opiniami klientów. Firma współpracuje z największymi przedsiębiorstwami zajmującymi się fasolą w regionie. Ma w planach wystąpienie na tegorocznych targach w Sitnie. 

 Firma rozwija się cały czas poprzez poszerzanie współpracy z nowymi przedsiębiorstwami. BeanPol planuje rozszerzenie oferty handlowej i usługowej oraz powiększenie liczby etatów. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe