BeanPol

  • 29.01.2019, 15:02
  • bw
BeanPol
BeanPol to spółka, która istnieje od grudnia 2016 roku. Główna siedziba i biuro firmy mieści się w miejscowości Hostynne-Kolonia, na trasie Zamość – Hrubieszów. Obecnie firma zatrudnia 7 osób.

Firmę prowadzą bracia Jakub i Paweł Kulińscy. Pomysł na ten biznes wyniknął z ich zainteresowań w dziedzinie nowych technologii, wspomagających zbiór i przetwórstwo fasoli. Widząc, że świat zmierza w kierunku automatyzacji procesu, zdecydowali się na próbę wdrożenia nowych rozwiązań. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Jeszcze nie mając rozpoczętej działalności, bracia Kulińscy odbywali podróże do różnych krajów, takich jak np. Francja, USA w celu poznawania technologii zbioru fasoli.

W założeniu firma miała sprzedawać maszyny do zbioru, sortowania i pakowania fasoli, jednak szybko oferta poszerzyła się o kolejne usługi. Obecnie BeanPol oferuje usługi w zakresie zbioru fasoli, zaczynając od ścinania, młócenia, a kończąc na przebraniu i spakowaniu gotowego wyrobu. Firma jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę i Europę Wschodnią maszyn do zbioru fasoli, sortowników optycznych, linii do czyszczenia ziarna i maszyn do pakowania. Zajmuje się również sprzedażą "szytych na miarę" kompletnych linii do sortowania i oczyszczania fasoli. Na tle innych przedsiębiorstw BeanPol wyróżnia to, że jest pierwszą firmą w regionie posiadającą tak wyspecjalizowany sprzęt i świadczącą usługi.

 – Firma BeanPol jest młodym przedsiębiorstwem prowadzonym przez dwóch braci z entuzjastycznym nastawieniem do tego, co robią. Staramy się, aby usługa, którą wykonujemy była zadowalająca dla klienta i żeby osoba taka mogła nas polecić komuś innemu, np. sąsiadowi itd. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie klienta. Na dzień dzisiejszy współpracujemy m.in. z Chinami, USA i Francją. Nie spoczywamy na laurach i stawiamy na ciągły rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań, które mogłyby ułatwiać i usprawniać pracę. W związku z tym, przynajmniej raz w roku odbywamy podróże w celu poszerzania wiedzy do naszych zagranicznych partnerów – mówi Jakub Kuliński, prezes firmy.  

 BeanPol cieszy się dobrą renomą i pozytywnymi opiniami klientów. Firma współpracuje z największymi przedsiębiorstwami zajmującymi się fasolą w regionie. Ma w planach wystąpienie na tegorocznych targach w Sitnie. 

 Firma rozwija się cały czas poprzez poszerzanie współpracy z nowymi przedsiębiorstwami. BeanPol planuje rozszerzenie oferty handlowej i usługowej oraz powiększenie liczby etatów. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marco
Marco 17.09.2020, 21:01
Troszkę z pozytywną oceną to przesadzona opinia umawiają się a nie dotrzmują terminów młucenia to kierowca nie ma na liście, to już nie przyjeżdżają, coś zawsze przeszkadza oszukują sąsiedzi mówili prawde ja daje negatywa. 0
Ziomus
Ziomus 20.09.2020, 21:24
Te Marco kup se kombajn i nie narzekaj.
Jake
Jake 20.09.2020, 10:15
Panie Marcinie rzuca Pan poważne oszczerstwa twierdząc że ktoś oszukuje tym bardziej że nigdy nie był Pan naszym klientem. Proszę być pewnym że nie pozostawie takich takich kłamstw obojętnie. Wydaje mi sie że bedzie Pan musiał to udowodnić w przeciwnym wypadku przeprosić.
Zadowolony
Zadowolony 18.09.2020, 21:54
A mi tam wymłócili i jestem zadowolony. Zrozum gościu że pogoda nie rozpieszcza i ciężko jest wszystkich zadowolić. Najlepiej to kupić taki kombajn i sobie młócić

Pozostałe