Susiec: Seniorzy zagrali w jasełkach

  • 01.02.2019, 07:00
  • roh
Susiec: Seniorzy zagrali w jasełkach
Jasełka to nie tylko domena dzieci. Udowodnił to Klub Seniora z gminy Susiec.

Jasełka to pokłosie warsztatów teatralnych prowadzonych przez Agnieszkę Koper w ramach unijnego projektu "Pora na Seniora", który realizuje gmina Susiec. Do grania seniorów nie trzeba było namawiać. W widowisko włączyły się panie i panowie. Seniorzy sami uszyli stroje. Przedstawienie można było obejrzeć w ramach Wieczoru Kolęd połączonych z Dniem Babci i Dziadka, który odbył się w Paarach.

Imprezę zorganizowali: Rada Sołecka, Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Lokalnej Paary, KGW "Super Trzynastka" i zespół Parzanki. Część artystyczną przygotowały dzieci i młodzież z Paar pod opieką Zofii Fronc.

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe