Biłgoraj: Plastyczki z MDK wyróżnione w ogólnopolskim konkursie

  • 27.01.2019, 11:30
  • ak
Biłgoraj: Plastyczki z MDK wyróżnione w ogólnopolskim konkursie
Dwie wychowanki zajęć plastycznych w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju zostały laureatkami ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Świat widziany moimi oczami”, który w ramach Festiwalu Młodych Bajanie zorganizował MDK w Zgierzu.

Na konkurs napłynęło 90 prac z całej Polski. Dzieła te wykonane były w różnych technikach: od szkicu poprzez pastele, grafiki, obrazy na płótnie oraz rzeźby.

Spośród wszystkich uczestników komisja konkursowa wyłoniła najlepszych. Na liście wyróżnionych znalazły się dwie wychowanki MDK w Biłgoraju: Laura Karpik i Ilona Jaskowska. Obie startowały w kategorii wiekowej 10-15 lat, a prace na konkurs przygotowały pod kierunkiem Ireny Oręziak-Kupczak.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe