Zamość: Marilyn Monroe, Frank Sinatra i Namysłowiacy. Zaproszenie na koncert

  • 27.01.2019, 08:06 (aktualizacja 27.01.2019, 08:07)
  • ak
Zamość: Marilyn Monroe, Frank Sinatra i Namysłowiacy. Zaproszenie na koncert
Bilety sprzedają się podobno jak świeże bułeczki, dlatego warto się pospieszyć i kupić wejściówkę na najbliższy koncert Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego, w trakcie którego posłuchać będzie można m.in. piosenek z repertuaru Marilyn Monroe i Franka Sinatry.

Wydarzenie zatytułowane "Swing, Swing, Swing" zaplanowano na piątek, 1 lutego (godz. 19). Śpiewać będą Sylwia Przetak i Jarosław Kozielski, a grać muzycy Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod dyrekcją Tadeusza Wicherka. 

Bilety w cenie 40/30 zł są do nabycia w biurze Orkiestry, Zamość ul. Partyzantów 2, tel. 84 638 48 33 oraz przez Internet: na www.namyslowiacy.pl

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe