Biłgoraj: Awansował w olimpiadzie języka rosyjskiego

  • 25.01.2019, 07:03
  • ak
Biłgoraj: Awansował w olimpiadzie języka rosyjskiego Fot. RCEZ Biłgoraj
Pierwszy sukces na koncie już ma. Teraz powalczy o kolejny awans. Uczeń Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej zakwalifikował się do okręgowego etapu 50. Olimpiady Języka Rosyjskiego.

Wstępne eliminacje odbyły się w pod koniec zeszłego roku. Kolejne, okręgowe zaplanowano na początek marca br. Wezmą w nich udział najlepsi rusycyści ze szkół Lubelszczyzny. W tym gronie znalazł się drugoklasista z RCEZ Vladyslav Horbulskyi. Ucznia do konkursu przygotowuje Anna Kwiecińska. Pod jej kierunkiem Vladyslav powalczy teraz o awans do etapu centralnego olimpiady.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe