Biłgoraj: Uczniowie RCEZ laureatami konkursu języka angielskiego

  • 24.01.2019, 14:18 (aktualizacja 24.01.2019, 14:18)
  • ak
Biłgoraj: Uczniowie RCEZ laureatami konkursu języka angielskiego Fot. RCEZ Biłgoraj
Dwóch uczniów Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju znalazło się w gronie laureatów Olimpiady Archimedes - Lingua.Plus.

Ten ogólnopolski konkurs został zorganizowany już po raz 32. Jego celem jest motywowanie młodych ludzi do uczenia się języków obcych, ale też rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów oraz narodów posługujących się językiem angielskim.

W ostatniej edycji tytuły laureatów zdobyli dwaj uczniowie biłgorajskiego RCEZ. Przemysław Paluch, którego anglistką jest Anna Olszowy został laureatem II stopnia, a Patryk Obszański (op. Agnieszka Strzelec) laureatem IV stopnia.

Gratulujemy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe