Hrubieszów: Unikajcie zagrożeń - przekonywali młodzież policjanci

  • 24.01.2019, 13:06 (aktualizacja 24.01.2019, 14:10)
  • ak
Hrubieszów: Unikajcie zagrożeń - przekonywali młodzież policjanci Fot. KPP Hrubieszów
O zagrożeniach, jakie niesie ze sobą zażywanie dopalaczy. O odpowiedzialności karnej nieletnich, ale też zasadach bezpiecznego wypoczynku w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi rozmawiali policjanci podczas spotkania z młodzieżą z Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie.

Pogadanka odbyła się w środę (24 stycznia). Słuchaczami było blisko 100 uczniów szkoły.

– Podczas prelekcji policjanci poruszyli kwestię zagrożeń w cyberprzestrzeni oraz zasad, które należy stosować aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Zwrócili także uwagę uczniom, żeby w każdym przypadku kiedy spotka ich niepokojąca sytuacja w Internecie nie wahali się zwrócić o pomoc i powiedzieć o tym zaufanej osobie dorosłej – relacjonuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Funkcjonariusze przypomnieli też młodym ludziom, że czyny, których się dopuszczą teraz, mogą mieć wpływ na ich dalsze dorosłe życie. Mówili również o dopalaczach, a ku przestrodze zaprezentowali film przedstawiający prawdziwe historie osób, które miały styczność z tymi środkami.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe