Zamość: Chcesz dostać unijną dotację? Porozmawiaj o tym z ekspertami

  • 23.01.2019, 14:30
  • ak
Zamość: Chcesz dostać unijną dotację? Porozmawiaj o tym z ekspertami Fot. pixabay.com
Działający w Zamościu Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich organizuje w tym miesiącu spotkania informacyjne dla osób chcą założyć działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców planujących rozwinąć swoją firmę przy wsparciu funduszy unijnych.

Udział w spotkaniach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani tematyką Funduszy Europejskich. Możliwość skorzystania z porad ekspertów jest bezpłatna. Na miejscu będzie można skonsultować pomysł na swoją firmę i nauczyć się pisania biznesplanów.

Dla osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej spotkanie zaplanowano na poniedziałek 28 stycznia, godz. 9.45-13.30, a dla przedsiębiorców na czwartek 31 stycznia w godz. 9.30-13.30.

Zgłoszenia na spotkanie odbywają się za pośrednictwem formularzy zgłoszeniowych, które dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 514 923981 lub pod adresem email: [email protected]

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe