Tych osób poszukuje policja

  • 22.01.2019, 10:00
  • lew
Tych osób poszukuje policja
Komenda Miejska Policji w Zamościu na podstawie listów gończych wystawionych przez sądy lub prokuratury poszukuje niżej wskazanych osób.

We wszystkich sprawach dotyczących wyżej wskazanych osób organ wydający list gończy wyraził zgodę na rozpowszechnienie ich wizerunku, m.in. poprzez publikację w środkach masowego przekazu – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Każdy, kto może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanych, proszony jest o kontakt telefoniczny z dyżurnym zamojskiej jednostki pod numerem 84 677 14 17 lub 84 677 19 00. Można również dzwonić na numer alarmowy 112.

Zdjęcia wszystkich poszukiwanych znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan Sobie Pan
Jan Sobie Pan 22.01.2019, 12:44
Chciałbym pomóc, ale nie widzę żadnej mordy?

Pozostałe