Hrubieszów: Światełko dla Jurka Owsiaka

  • 22.01.2019, 16:09 (aktualizacja 22.01.2019, 16:49)
  • par
Hrubieszów: Światełko dla Jurka Owsiaka
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w krótkim happeningu "Światełko dla Jurka", zorganizowanym w niedzielę wieczorem na Rynku w Hrubieszowie.

20 stycznia po godz. 20 na deptaku w śródmieściu Hrubieszowa spotkało się kilkadziesiąt osób, aby zamanifestować poparcie dla Jerzego Owsiaka, który po zamordowaniu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zrezygnował z kierowania Orkiestrą. Owsiak zrzekł się funkcji prezesa Fundacji WOŚP, która od lat zajmuje się zbiórkami pieniędzy przeznaczonych na zakup sprzętu dla służby zdrowia. Uczestnicy manifestacji w Hrubieszowie przyszli na tamtejszy Rynek ze sztucznymi ogniami i balonami. Druhowie z miejscowej OSP ustawili na deptaku halogenowy reflektor, którym wyemitowano "Światełko dla Jurka".

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe