Jest już gotowy nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 21.01.2019, 19:00 (aktualizacja 21.01.2019, 19:58)
  • Kronika Tygodnia
Jest już gotowy nowy numer Kroniki Tygodnia
Już we wtorek, 22 stycznia do punktów sprzedaży w regionie trafi nowe wydanie Kroniki Tygodnia. W tym numerze, jak zwykle, znajdziecie bardzo wiele ciekawych artykułów o zdarzeniach z całego regionu. Możecie też liczyć na ogromną dawkę relacji ze sportowych aren.

>>>> Piszemy o tragedii w Nieliszu. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ponad sześć godzin. Życia kobiety i jej syna nie udało się uratować. 

>>>> Pamiętamy o babciach i dziadkach. A raczej pamiętały o nich ich wnuczęta. Publikujemy aż trzy strony życzeń.

>>>> 44-latek z Zamościa odpowie za stosowanie mowy nienawiści. Co zrobił? I co mu za to grozi?

>>>> Sejmowa Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych wyraziła zgodę na uchylenie immunitetu biłgorajskiego posła PiS Piotra Olszówki. Co teraz z parlamentarzystą PiS?

>>>> Kazimierz Bzowski urodził się w Zamościu. Był jednym z czołowych, polskich ufologów i badaczy niezwykłych zjawisk. Jego poglądy uchodziły za bardzo kontrowersyjne.

>>>> W procesie o fałszowanie dokumentów i wyłudzenie ponad 11 mln zł z NFZ wyroki skazujące usłyszały 33 osoby związane z ośrodkiem opiekuńczo-leczniczym w Smoligowie (gm. Mircze). Jak zostali ukarani?

>>>> Na 2 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności skazał zamojski sąd 55-latka bez stałego miejsca zamieszkania za usiłowanie rozboju na innym bezdomnym.

>>>> Komenda Miejska Policji w Zamościu na podstawie listów gończych wystawionych przez sądy lub prokuratury poszukuje kilku osób. Publikujemy ich zdjęcia.

>>>> Firma Promed dzwoni do konsumentów i kusi bezpłatnym badaniem. Gdy klient złapie haczyk, okazuje się, że chodzi o sprzedaż drogiego pakietu medycznego.

>>>>  Białe plamy komunikacyjne w powiecie zamojskim są coraz bardziej rozległe i niepokojące. Nasi czytelnicy wyliczyli przynajmniej kilkanaście miejscowości, do których busy i autobusy dojeżdżają bardzo rzadko, a czasami... wcale. 

>>>> To zdecydowanie największy sukces w karierze zawodniczki z Tomaszowa Lubelskiego. Monika Skinder od niedzieli może bowiem pochwalić się tytułem wicemistrzyni świata juniorek w sprincie narciarskim techniką klasyczną!

 

To tylko część tematów. Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe