Biłgoraj: Sukcesy germanistów z RCEZ

  • 19.01.2019, 10:18
  • ak
Biłgoraj: Sukcesy germanistów z RCEZ Fot. RCEZ Biłgoraj Konrad Ostrowski jest uczniem klasy II TM.
Bardzo dobrze wypadli uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju podczas Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Deutschfreund".

Sukces odniósł przede wszystkim Konrad Ostrowski, który zajął pierwsze miejsce w województwie lubelskim i 19. w kraju. Do konkursu przygotowywał się pod kierunkiem Agnieszki Oleszczak-Bryły. Jego młodszy szkolny kolega Grzegorz Pawłowski również powinien być z siebie dumny. Był 9. w województwie i 351. w kraju. Jego opiekunką jest Danuta Kryńska.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund" organizowany jest przez Łowców Talentów "Jersz". W całej Polsce wzięło w nim udział ponad sześć tysięcy uczniów, a na Lubelszczyźnie – 165.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe