Zamość: Książka na zdjęciach. Fotograficzny konkurs w ZDK

  • 19.01.2019, 09:30
  • ak
Zamość: Książka na zdjęciach. Fotograficzny konkurs w ZDK
W tym konkursie oceniane będą zdjęcia, ale jest organizowany po to, by promować czytelnictwo. To wspólna inicjatywa Zamojskiego Domu Kultury i Zamojskiej Grupy Fotograficznej.

Konkurs zatytułowany "CZYTAM" jest przeznaczony dla wszystkich fotografujących, amatorów i profesjonalistów. Każdy autor może nadesłać maksymalnie 5 zdjęć pojedynczych lub zestaw z pięcioma fotografiami. Technika jest dowolna. Nadesłane na konkurs prace mogą być kolażem, fotomontażem złożonym z wielu zdjęć lub zdjęciem z pojedynczej ekspozycji.

Prace w formie elektronicznej należy wysyłać do 15 kwietnia na adres: [email protected] . Decyzja jury zostanie ogłoszona po dwóch tygodniach, a wystawa pokonkursowa będzie otwarta w maju.

Więcej szczegółów na facebookowej stronie wydarzenia.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe