Gm. Tomaszów Lubelski: Będą pichcić. Seniorzy dostali sprzęt w prezencie

  • 14.01.2019, 12:09 (aktualizacja 14.01.2019, 12:30)
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Będą pichcić. Seniorzy dostali sprzęt w prezencie Fot. UG Tomaszów Lubelski
Członkowie Klubu Seniora w Majdanie Górnym są zadowoleni. W swojej siedzibie mają prawie jak w domu. W zeszłym tygodniu z rąk wójt Marzeny Czubaj-Gancarz otrzymali sprzęt zakupiony w ramach projektu wspólfinansowanego z budżetu państwa.

Całe przedsięwzięcie kosztowało 29,7 tys. zł, a dofinansowanie sięgnęło przeszło 23 tys. zł. Dzięki temu w pełni wyposażona została kuchnia. Pojawiły się w niej również nowiutkie naczynia, sztućce i garnki.

Uroczyste przekazanie tych darów odbyło się w zeszłym tygodniu (10 stycznia).

Zadanie „Remont i wyposażenie Klubu „Senior+" w Majdanie Górnym, ul. Długa 136, 22-600 Tomaszów Lubelski” dofinansowane w ramach Modułu I Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020, Edycja 2018.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe