Tomaszów Lubelski: Bolesław Czarnopyś skończył 100 lat (ZDJĘCIA)

  • 14.01.2019, 06:19 (aktualizacja 14.01.2019, 06:25)
  • ak
Tomaszów Lubelski: Bolesław Czarnopyś skończył 100 lat (ZDJĘCIA) Fot. UM Tomaszów Lubelski
Takie urodziny zdarzają się tylko raz na 100 lat. Dokładnie przed wiekiem urodził się Bolesław Czarnopyś z Tomaszow Lubelskiego.

Dostojny jubilat przyszedł na świat 10 stycznia 1919 roku w Tomaszowie Lubelskim. Mieszka tutaj do dzisiaj. Pan Bolesław był jednym z ośmiorga dzieci Katarzyny i Marcina Czarnopysiów. Sam doczekał się dwójki dzieci: córki Marianny i syna Bogdana. Ma także 4 wnucząt i 5 prawnucząt.

Z okazji 100. urodzin odwiedziło go wielu gości, m.in. burmistrz Wojciech Żukowski, naczelnik wydziału Spraw Obywatelskich Andrzej Lisikiewicz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Wiesława Jakubiak oraz kierownik inspektoratu ZUS w Tomaszowie Lubelskim Beata Prochowicz-Król i kierownik Samodzielnego Referatu Emerytalno-Rentowego Renata Jurkiewicz.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe