Zamojski Dom Kultury gra z WOŚP 2019 (ZDJĘCIA, FILM)

  • 13.01.2019, 17:43 (aktualizacja 14.01.2019, 11:20)
  • ak
Zamojski Dom Kultury gra z WOŚP 2019 (ZDJĘCIA, FILM) Fot. A. Szewc
Zamojski Dom Kultury aktywnie włączył się w tegoroczne działania sztabu Wielkiej Orkiestry Pomocy w Zamościu. Dzisiaj (niedziela, 13 stycznia) został tam zorganizowany wyjątkowy koncert z mnóstwem licytacji, występami tanecznymi i wokalnymi.

Pieniądze do puszek WOŚP można wrzucać już przy wejściu (koncert potrwa do godz. 19), gdzie na publiczność czekają wolontariusze. W hallu ZDK otwarta została kawiarenka ze słodkimi wypiekami, a dochód z niej także trafi na konto fundacji Jurka Owsiaka.

 

W sali widowiskowej odbywa się koncert, w którym udział biorą Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna, ale też Zespołu SHOW MEN Szopinek, Chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Gaudeamus”, Studia Piosenki Autorskiej i młodych wokalistów. 

Całość prowadzi Katarzyna Figura. Ona też zachęca zgromadzonych do brania udziału w licznych licytacjach. Na aukcji do kupienia było m.in. 'berło" ofiarowane przez prezydenta Andrzeja Wnuka, ale też chleby, które upiekła jego zastępczyni Małgorzata Bzówka. Nie brakuje również wielu innych gadżetów. Atmosfera na koncercie jest wspaniała. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W SOBOTĘ ORKIESTROWY KONCERT PT "MDK I PRZYJACIELE" ODBYŁ SIĘ W GALERII TWIERDZA. ZOBACZ ZDJĘCIA I FILMY Z TEGO WYDARZENIA TUTAJ.

ak

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adrian Bayford
Adrian Bayford 16.01.2019, 13:20
Hallo

Brauchen Sie einen Kredit? Wir bieten Kredite und Finanzdienstleistungen aller Art an. Unsere Kredite sind sowohl kurz als auch lang und zu günstigen Zinssätzen. Wir bieten Zinssätze in Höhe von 2% an, bitte kontaktieren Sie uns für weitere Informationen über ([email protected]).
antyfan
antyfan 14.01.2019, 14:27
Mogliby zmienić prowadzącą- nie można już słuchać jej głosu - masakra..nie taka z niej gwiazda..jak udaje..

Pozostałe