Ta sunia potrzebuje domu i opieki. Odwdzięczy się miłością

  • 13.01.2019, 13:06 (aktualizacja 13.01.2019, 13:39)
  • ak
Ta sunia potrzebuje domu i opieki. Odwdzięczy się miłością Fot. Stowarzyszenie "Podaj Łapę"
W jej żyłach płynie prawdopodobnie krew owczarka, jest około 3-letnim mieszańcem. Zajra to spokojna suczka. Jeśli ktoś zaoferuje jej dom i czułość z pewnością odwdzięczy się wiernością i miłością.

Suczka, choć los jej nie rozpieszczał, jest psem spokojnym. Początkowo zdystansowana, pokazuje teraz, że  potrai człowiekowi zaufać. Nie oczekuje zbyt wiele, jedynie opieki, czułości, długich spacerów i życzliwości.

Znalazł się dla niej dom tymczasowy. Zajra bardzo dobrze się w nim zachowuje, nie szczeka, niczego nie niszczy. Będzie na pewno wyjątkowo rodzinnym psiakiem. Kocha być głaskana i przytulana lubi podawać łapę i jeździć samochodem. Wymaga jedynie wypracowania kilku drobnych delikatnych manier.

Sunia nadaje się do spokojnych dzieci, które są nauczone szacunku do zwierząt. Na pewno dogada się z uległym samcem. Z kotami też nie byłoby problemu. Jedynie z suczkami może być różnie.

Zajra jest już wysterylizowana zaszczepiona i zaczipowana. Przebywa w domu tymczasowym w okolicy Biłgoraja. Jej opiekunowie marzą, aby sunia mieszkała w domu z ludźmi, ale może być też porządna i dobrze ocieplona buda.

Adopcja jest możliwa w każdej chwili. Po więcej informacji można telefonować na nr: 501 523 037

ak

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe