Zamość: Nie ma nudy. Rodzinne spotkania w bibliotece

  • 13.01.2019, 12:00 (aktualizacja 13.01.2019, 12:33)
  • ak
Zamość: Nie ma nudy. Rodzinne spotkania w bibliotece Fot. pixabay.com
Wspólne zabawy i gry, czytanie książek, oglądanie filmów i artystyczne warsztaty - oto nowa oferta Książnicy Zamojskiej. Biblioteka zaprasza dorosłych i dzieci na cykl rodzinnych spotkań.

Oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana. Każdy wtorek (godz. 16-17.30) biblioteka rezerwuje na "Rodzinną rewię kreatywności", czyli gry planszowe, puzzle, Teatrzyk Kamishibai, czytanie książek oraz zabawy plastyczne, literackie, językowe.

– Jeśli chcesz kreatywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem, wymienić doświadczenia z innymi rodzicami, rozwinąć u dziecka umiejętności pracy w grupie, rozbudzić aktywność i wyobraźnię dziecka, to przyjdź do biblioteki – zachęcają organizatorzy zajęć.

Środy (w godz. 11-13) to "Puchatkowe spotkania" czyli zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich opiekunów. W programie są m.in.: głośne czytanie książek, zabawy plastyczne, ruchowe i integracyjne.

Czwartki mają być w Książnicy Zamojskiej filmowe. Projekcje dla dzieci, młodzieży, ale i dorosłych rozpoczynają się o godz. 16. Istnieje też możliwość indywidualnego umówienia zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych w innych godzinach.

Tuż przed weekendem biblioteka zaprasza na "Zakręcone piątki" (w godz. 14.30-16), czyli cykliczne zajęciaw ramach których realizowane będą: różnorodne warsztaty artystyczne, zabawy, gry, spotkania z książką.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe