Od dzisiaj do niedzieli. Trwa 27. Finał WOŚP - Zamość 2019 (ZDJĘCIA, FILMY)

  • 12.01.2019, 13:54 (aktualizacja 14.01.2019, 11:21)
  • ak
Od dzisiaj do niedzieli. Trwa 27. Finał WOŚP - Zamość 2019 (ZDJĘCIA, FILMY) Fot. A. Szewc
Dzisiaj od rana w Galerii Twierdza, a jutro na ulicach Zamościa, w Młodzieżowym Domu Kultury i Zamojskim Domu Kultury grać będzie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Blok wydarzeń w gościnnych progach Galerii Twierdza Zamość rozpoczął się w sobotę 12 stycznia rano. Trwają koncerty, pokazy i licytacje. Są też wolontariusze z puszkami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jutro młodych ludzi zbierających pieniądze na sprzęt dla szpitali dziecięcych będzie można spotkać na ulicach Zamościa, a także okolicznych miejscowości. Po południu w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się kolejny koncert, będą też aukcje orkiestrowych gadżetów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

KONCERT WOŚP W ZDK - PROGRAM

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WOŚP 2019 W ZAMOŚCIU

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

SPRAWDŹ, CO DZIEJE SIĘ W INNYCH MIEJSCOWOŚCIACH REGIONU

ak

Zdjęcia (35)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe