Podejrzany susz u 30-latka. To prawdopodobnie dopalacze

  • 11.01.2019, 15:12 (aktualizacja 11.01.2019, 15:26)
  • ak
Podejrzany susz u 30-latka. To prawdopodobnie dopalacze Fot. KPP Biłgoraj
Ok. 60 gramów nielegalnych substancji o właściwościach działania zbliżonych do dopalaczy skonfiskowali policjanci z Biłgoraja w mieszkaniu 30-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna został zatrzymany.

Biłgorajscy kryminalni swoimi kanałami ustalili, ze w jednym z mieszkań mogą natrafić na zakazane prawem substancje. Wybrali się tamw czwartek (10 stycznia) i przeszukali lokal. W jednym z pokoi znaleźli słoik z podejrzanym suszem roślinnym. Było tego ok. 60 gramów. Znaleźli też dwie „kruszarki”. 

– Użyty przez policjantów tester narkotykowy wykazał, że posiadany przez mężczyznę susz jest innym niż marihuana środkiem odurzającym, którego posiadanie jest jednak zabronione. Prawdopodobnie są to dopalacze. Susz został zabezpieczony do dalszych badań – informuje Agnieszka Pintal z biłgorajskiej policji.

Mieszkaniec Biłgoraja został zatrzymany. Wkrótce odpowie za posiadanie zakazanych substancji

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe