Biłgoraj: Będzie z niej projektantka? Uczennica ZSZiO awansowała w olimpiadzie

  • 12.01.2019, 15:06 (aktualizacja 12.01.2019, 16:16)
  • ak
Biłgoraj: Będzie z niej projektantka? Uczennica ZSZiO awansowała w olimpiadzie Fot. ZSZiO Biłgoraj
Łucja Pituch, uczennica III klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju zakwalifikowała się do centralnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży. To sukces. Gratulujemy.

Etap okręgowy olimpiady odbył się na początku stycznia w Łodzi. Wzięło w nim udział 49 młodych ludzi ze szkół w Łodzi, Warszawie, Lublinie, Radomiu, Białymstoku, Bydgoszczy i Gorzowie Wielkopolskim. Biłgorajski ZSZiO reprezentowały dwie uczennice. Awans zapewniła sobie jedna z nich - trzecioklasistka Łucja Pituch.

Tegoroczną, szóstą już edycję olimpiady zorganizował Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej. Uczelnia ta objęła patronatem klasy Technikum Przemysłu Mody w ZSZiO w Biłgoraju.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe