Gm. Zamość: Oto mistrzowie szczypiorniaka

  • 11.01.2019, 10:01
  • ak
Gm. Zamość: Oto mistrzowie szczypiorniaka Fot. Organizatorzy
Uczennice Szkoły Podstawowej w Sitańcu oraz uczniowie SP w Żdanowie to mistrzowie gminy Zamość w piłce ręcznej. Zwycięstwo zapewnili sobie podczas zawodów, które we wtorek (8 stycznia) zostały przeprowadzone w hali w Żdanowie.

Złota drużyna dziewcząt (rocznik 2003 - 2005) grała w składzie: Oliwia Kawęcka, Aleksandra Grosman, Monika Milczuk, Patrycja Paul, Oliwia Grabowska, Martyna Szaran, Jessica Buczak, Oliwia Rybak, Oliwia Turczyn, Julia Mazur, Julia Rybak, Edyta Bochniarz, Oliwia Bil, Jesika Pyszak.

Drugie miejsce zajęła w rozgrywkach reprezentacja SP Żdanów, a kolejne SP Płoskie i SP Wysokie.

Najlepszą drużynę w kategorii chłopców tworzyli:  Jarosław Stec, Damian Jędlikowski, Nikodem Kanarek, Kamil Uścisk, Kacper Kukiełka, Dominik Harasim, Miłosz Kniaź, Kacper Pakuła, Maciej Zielonka, Damian Szpyra, Filip Kościelniak, Igor Harasim. Na drugim miejscu znaleźli się szczypiorniści z SP Wysokie, a na trzecim z SP Płoskie.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe