Zamość: Zaproszenie na VIII Charytatywne Ostatki Karnawałowe

  • 12.01.2019, 13:00
  • ak
Zamość: Zaproszenie na VIII Charytatywne Ostatki Karnawałowe Fot. pixabay.com
Impreza jest planowana na drugą połowę lutego, ale już można zgłaszać swój udział. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Zamościu "Krok za krokiem" zaprasza do udziału w VIII Charytatywnych Ostatkach Karnawałowych.

Bal odbędzie się 23 lutego (początek o godz. 20) w Carskich Koszarach. Organizatorzy gwarantują wspaniałą zabawę z zespołem Krzysztofa Stopy "Super Lice Band" połączoną ze szczytnym celem. Uczestnictwo w imprezie to wsparcie działań Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu, które prowadzi adaptację i rozbudowę budynku przy ul. Kresowej 24. Ma tam powstać „Rodzinny Dom” ‒ Kompleks Terapeutyczno-Opiekuńczy  dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami.

Karta wstępu na bal kosztuje 150 zł. Można je nabyć w Hotelu Carskie Koszary.  

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Andrzej Wnuk Prezydent Miasta Zamość.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe