Gm. Hrubieszów: Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Pogadanka w szkole w Mienianach

  • 11.01.2019, 07:12
  • ak
Gm. Hrubieszów: Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Pogadanka w szkole w Mienianach Fot. KPP Hrubieszów
O bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw, ale też zasadach przemieszczania się po drodze rozmawiali hrubieszowscy policjanci podczas spotkania z uczniami szkoły w Mienianach.

W trakcie pogadanki funkcjonariusze przestrzegali przed wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne. Mówili, co może w takich sytuacjach grozić. Sporo czasu poświęcili również bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Podkreślali, jak ważne jest noszenie na odzieży elementów odblaskowych.

– Przy tej okazji policjanci po raz kolejny zachęcają wszystkich rodziców i organizatorów wycieczek oraz wyjazdów na zimowiska do zgłaszania kontroli autokarów. Kontrolę taką najlepiej zgłosić z kilkudniowym wyprzedzeniem dzwoniąc na numer 84-696-62-80 lub 84-696-62-60 – informuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe