Józefów: Noworocznie kopali piłkę. Kto wygrał?

  • 10.01.2019, 15:00
  • ak
Józefów: Noworocznie kopali piłkę. Kto wygrał? Fot. UKP Suchowiczteam
Piłkarki z UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska i piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Józefowie to triumfatorzy Noworocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Zawody w Józefowie odbyły się w środę, 9 stycznia, wzięło w nich udział 6 zespołów.

Turniej był adresowany do zawodników z najmłodszych klas podstawówek. Mecze rozgrywane systemem "każdy z każdym" sędziował Marian Więcław. 

W kategorii dziewcząt wygrała ekipa Suchowiczteam z Wólki Panieńskiej. Drugie miejsce zajęły małe piłkarki z Majdanu Nepryskiego i w Stanisławowa. Wśród chłopców wygrali reprezentanci SP Józefów, wyprzedzając rywali z Majdanu Nepryskiego i Stanisławowa.

Mistrzowska drużyna dziewcząt grała w składzie: Oliwia Bzówka, Alicja Krępińska, Ada Kliszcz, Aleksandra Momot, Zuzanna Bednarska, Marlena Sołtys, Emilia Wiatrzyk, Natalia Tymura i Patrycja Dziduch. Trener: Wojciech Suchowicz.

Zwycięski team chłopców występował w zestawieniu: Hubert Słupski, Jakub Teterycz, Filip Ostasz, Bartłomiej Droździel, Kamil Wlaz, Marcel Zawiślak i Marcin Gierczak. Trenerka: Bożena Żebrowska.

Obie ekipy otrzymały puchary ufundowane przez dyrektora SP Majdan Nepryski. Wszystkie zespoły otrzymały również sprzęt sportowy, a Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj dłoń" w Józefowie przygotowało dla nich posiłek. 

Dodatkowo Wojciech Suchowicz ufundował dla wszystkich piłkarek i piłkarzy opaski odblaskowe. Z dziewczęcych drużyn wybrał też jednej zawodniczce i zaprosił je na swoje treningi. Szanse na kopanie piłki z Suchowiczteam otrzymały: Martyna Wygnał z SP Majdan Nepryski i Emilia Waszczuk z SP Stanisławów. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe