Zimowy poranek u Namysłowiaków

  • 12.01.2019, 08:00 (aktualizacja 12.01.2019, 08:21)
  • ak
Zimowy poranek u Namysłowiaków Fot. pixabay.com
Zima w królestwie symfonii - to tytuł kolejnego, planowanego na jutro poranka muzycznego, na który małych melomanów zaprasza Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Niedzielny (13 stycznia) koncert rozpocznie się w siedzibie Namysłowiaków (ul. Partyzantów 2) o godz. 14.30. 

W wydarzeniu wezmą udział: Elżbieta Kozyra - śpiew, prowadzenie, Barbara Rabiega - śpiew, Dariusz Sobczak - śpiew, Lech Górski - fortepian, Jerzy Lisak - fagot, Janusz Puławski - obój, Henryk Gil - flet. Gościnnie wystąpią także uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola  Szymanowskiego w Zamościu. 

Bilety w cenie 15 zł są do nabycia w biurze Orkiestry Zamość, ul. Partyzantów 2, tel. 84 638 48 33 oraz na www.namyslowiacy.pl.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe