Hrubieszów: Uczeń ZS nr 3 walczy o Diamentowy Indeks AGH

  • 09.01.2019, 12:00
  • ak
Hrubieszów: Uczeń ZS nr 3 walczy o Diamentowy Indeks AGH Fot. ZS nr 3 Hrubieszów
Marzy o tym, by studiować informatykę na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Być może indeks otrzyma jeszcze przed oficjalną rekrutacją. Bo Bartłomiej Żamojtel z Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie walczy o wstęp na uczelnię w konkursie. Pierwszy sukces ma już na koncie.

Licealista z klasy III o profilu matematyczno-fizycznym zakwalifikował się do kolejnego, wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki. O następny awans powalczy już na początku lutego podczas eliminacji, które zostaną zorganizowane w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

Jeżeli Bartłomiej Żamojtel i tym razem pokaże na co go stać, weźmie udział w etapie centralnym w Krakowie i będzie miał ogromne szanse na indeks na dowolnie wybrany kierunek studiów na AGH.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe