Krasnobród gra z WOŚP

  • 09.01.2019, 08:15
  • ak
Krasnobród gra z WOŚP
Krasnobród włącza się w tegoroczny 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek, a orkiestrowy koncert odbędzie się w niedzielę (13 stycznia) w Krasnobrodzkim Domu Kultury.

W Krasnobrodzie i okolicznych wioskach pieniądze będzie zbierać w niedzielę 10 wolontariuszy. Planują od niedzielnego poranka kwestować na Placu Siekluckiego, ale również w Hutkowie, Dominikanówce, Majdanie Małym, Majdanie Wielkim, Wólce Husińskiej i na krasnobrodzkim Podzamku.

Na popołudnie (godz. 16) w KDK zaplanowano koncert. Wezmą w nim udział zespoły "Jeszcze Jeden" i Konflikt" oraz Kapela Krasnobrodzka. Występy będą połączone z aukcją książek, ciast i wielu innych wyrobów od prywatnych darczyńców.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 27, a pieniądze zebrane podczas najbliższego finału pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste" będą przekazane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe