Mrs. Sporty Zamość

  • 08.01.2019, 11:03 (aktualizacja 08.01.2019, 11:30)
  • Bartłomiej Wojnarowski
Mrs. Sporty Zamość
Mrs. Sporty Zamość istnieje od listopada 2016 roku, mieści się w budynku przy ul. Reja 21 i zatrudnia 4 osoby. Jest to franczyza klubów sportowych Mrs. Sporty. Ten pomysł na biznes dotarł do nas z Niemiec. W Polsce w chwili obecnej istnieje już około 40 klubów w różnych miastach.

Założycielem zamojskiej franczyzy firmy jest Dariusz Wojtkowski. Pomysł zrodził się po refleksji jak wiele osób w Polsce ma problemy zdrowotne związane ze złymi nawykami dotyczącymi braku ruchu i słabej wiedzy jak zdrowo się odżywiać. 

– Jesteśmy krajem, gdzie lekarze kładą zbyt mały nacisk na profilaktykę i edukację,  a firmy farmaceutyczne i producenci  niezdrowej żywności, poprzez marketing wpędzają ludzi w kłopoty zdrowotne, czerpiąc z tego zyski –  tłumaczy Dariusz Wojtkowski. 

Promocję klubu rozpoczęto kilka miesięcy przed jego otwarciem.   

 – Był to okres bardzo intensywnej pracy, ale dzięki temu na samym starcie firmy mieliśmy pokryte koszty stałe. Klub już w chwili otwarcia osiągnął ogromny sukces. Miał największą ilość  zdeklarowanych klubowiczek na start spośród wszystkich klubów MRS Sporty w Polsce – podkreśla Dariusz Wojtkowski. 

Od momentu powstania w klubie zarejestrowało się ponad 600 pań. Większość z nich była ponad 12 miesięcy czynnymi klubowiczkami. Wiele z nich pozostało z nami  i cieszy się coraz lepszym zdrowiem i wyglądem.

Klub Mrs. Sporty Zamość cały czas poszerza ofertę ćwiczeń, szkoli trenerów oraz podnosi kwalifikacje dot. wiedzy dietetycznej.

Firma jest także zaangażowana w działania charytatywne. Co roku bierze udział w akcji wspierania niepełnosprawnych "Kilometry Dobra", ma honorową adopcję lemura z zamojskiego zoo. Bierze udział także w ogólnopolskim projekcie wspierania kobiet z chorobą nowotworową piersi.

 – Chcemy, aby nasz klub kojarzył się paniom jak najlepiej, jako miejsce dla nich przyjazne, gdzie zawsze  mogą liczyć na profesjonalne wsparcie trenerów i otrzymają to na czym im zależy  Obecnie myślimy o poszerzeniu oferty dla kobiet ciężarnych i w kierunku rehabilitacyjnym – przyznaje Dariusz Wojtkowski.

Bartłomiej Wojnarowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe