Stylizacja paznokci z certyfikatem Semilac w TEB Edukacja

  • 08.01.2019, 11:00 (aktualizacja 08.01.2019, 11:03)
  • bw
Stylizacja paznokci z certyfikatem Semilac w TEB Edukacja TEB Edukacja
Stylizacja paznokci z certyfikatem Semilac to nowy kierunek w ofercie TEB Edukacja Zamość, który dostępny jest od lata 2018 roku. Nauka trwa przez 2 semestry w weekendowym trybie wieczorowym.

W zajęciach może uczestniczyć każda kobieta, która ceni sobie piękno, dobry smak, ale również zabawę. Kierunek prowadzony jest pod patronatem marki Semilac. To uznana w branży Beauty marka z wieloletnim doświadczeniem. A skoro się uczyć, to od najlepszych. Dlatego kierunek otwarty jest dla pań, które to doceniają. 

Największą zaletą nowego kierunku jest patronat marki Semilac. Wspomniany patronat gwarantuje przeszkoloną kadrę, produkty najwyższej jakości i prestiż, jaki daje odpowiedni certyfikat. Stwarza to ogromne szanse na zatrudnienie w salonie kosmetycznym lub na założenie własnej działalności. Wiedza, z jaką opuszcza się mury TEB Edukacja, zapewnia dobry start w przyszłość.

Absolwentka policealnego kierunku stylizacja paznokci otrzymuje dokument Ministra Edukacji Narodowej o ukończeniu kursu, dyplom TEB Edukacja, certyfikat Semilac, zaświadczenie o przebiegu nauczania, a najlepsze słuchaczki mogą liczyć na Referencje zawodowe. 

 – Postawiliśmy na ten właśnie kierunek ze względu na jego nowość. Jest to dopiero co wprowadzony produkt, który okazał się hitem nie tylko w naszym mieście. Już setki kobiet uczy się z nami zawodu. A najważniejsze jest to, że wszystkie one walczą o marzenia – aby robić to, co kochają najbardziej i móc przy tym się z tego utrzymywać. To wspaniała perspektywa, dlatego właśnie uważam, że ten kierunek zasłużył na docenienie – podkreśla Kinga Nowińska, dyrektor TEB Edukacja Zamość. 

TEB Edukacja ciągle się rozwija, co roku wprowadzając nowe kierunki, atrakcyjne na rynku pracy. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamoscianka
Zamoscianka 08.01.2019, 20:29
To bardzo przyjazna szkoła, wspaniała atmosfera, super wykładowcy. Polecam każdemu!

Pozostałe