Hrubieszów: Gdzie jest Albert Szumiła? Trwają poszukiwania 18-latka

  • 7.01.2019, 13:43 (aktualizacja 07.01.2019 19:55)
  • ak
Hrubieszów: Gdzie jest Albert Szumiła? Trwają poszukiwania 18-latka Fot. KPP Hrubieszów
Policjanci z Hrubieszowa intensywnie poszukują 18-letniego Alberta Szumiły. 18-latek zaginął ostatniej nocy. Nie wiadomo, co się z nim stało, gdy wyszedł z imprezy.

Informację o zaginięciu młodego człowieka policja przyjęła dzisiaj nad ranem, ok. godz. 4. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania 18-latka.

Wiadomo, że nastolatek bawił się na imprezie w lokalu na osiedlu Lipice w Hrubieszowie. Potem z niej wyszedł, najprawdopodobniej sam i udał się w kierunku miejscowości Brodzica. Do chwili obecnej zaginiony nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Albert Szumiła ma wiek: 18 lat, i ok. 187 cm wzrostu. Jest szczupły, ma krótkie blond włosy i zielone oczy. W chwili zaginięcia miał na sobie ciemną kurtkę z logo firmy Adidas, sportowe buty, ciemną czapkę.

– Na trasie, gdzie ostatnio widziany był 18-latek pracują policjanci, pogranicznicy ze sprzętem noktowizyjnym. Strażacy z łodzią sprawdzają także koryto rzeki Huczwa w miejscu, gdzie mógł przechodzić zaginiony. Na miejscu użyto także drona. Sprawdzany jest każdy ślad i każda informacja – informuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie pod nr tel. 84- 696-62- 80 lub 112.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy Dzisiaj, 03:16
Cześć, moi ludzie, czy jesteś w kryzysie finansowym i potrzebujesz pożyczki na opłacenie rachunków i założenie firmy? oto odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od firmy pożyczkowej Globel provsion i chcę szybko skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co jest zgodne z prawdą i prawdą, po prostu zrób to, co o co prosiłeś, w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedź na swój problem finansowy, a zobaczysz, że jedyną osobą, której możemy zaufać, jest Globel provsion, a teraz jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, więc skontaktuj się z nim dzisiaj, aby otrzymać ten e-mail poniżej:{[email protected]} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie pożyczkowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również wyczyściłem swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj i czekam tutaj na twój dzisiejszy rodzaj odpowiedzi
wesco
wesco Wczoraj, 01:19
Czy masz kłopoty z niezapłaconymi rachunkami i nie wiesz tak czy inaczej iść lub gdzie się zwrócić? A co ze znalezieniem dobrego długu?
Firma konsolidacyjna, która może pomóc w zmniejszeniu miesięcznej ratyże będziesz miał przystępne opcje spłaty, a także pomieszczenie do oddychania
kiedy dojdzie do końca miesiąca, a rachunki trzeba zapłacić? ja Grants Loan Home to odpowiedź. Zmniejsz swoje płatności, aby zmniejszyć obciążenie
Twoje miesięczne wydatki: [email protected]
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 12.01.2019, 01:35
cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od globalnej pożyczki tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cię poprosiło i w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {[email protected]} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuję się z nimi dzisiaj i czekam na życzliwą odpowiedź dzisiaj

Pozostałe