Hrubieszów: Aleksandra Kędziera - najlepsza olimpijka w powiecie

  • 11.01.2019, 05:54 (aktualizacja 11.01.2019, 06:09)
  • par
Hrubieszów: Aleksandra Kędziera - najlepsza olimpijka w powiecie
Aleksandra Kędziera, uczennica Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie wygrała rejonowe eliminacje Olimpiady Zdrowego Stylu Życia. Jako najlepsza olimpijka w powiecie hrubieszowskim będzie go reprezentowała na szczeblu wojewódzkim.

Pod koniec ubiegłego roku uczniowie szkół średnich w powiecie hrubieszowskim wzięli udział w szkolnych eliminacjach Olimpiady Zdrowego Stylu Życia. Ci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki, awansowali do powiatowych eliminacji. Na tym etapie uczestnicy musieli zaliczyć kolejny test wiedzy. Mieli także przeprowadzić i udokumentować akcję z dodatkowej aktywności fizycznej.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe