Gm. Dołhobyczów: 25-latek zasztyletował własną matkę

  • 8.01.2019, 05:18
  • par
Gm. Dołhobyczów: 25-latek zasztyletował własną matkę
25-letni mieszkaniec Dołhobyczowa zadał własnej matce co najmniej siedem ciosów nożem. Ostrzem dźgał ją w brzuch i klatkę piersiową. 49-letnia kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Do zbrodni doszło 1 stycznia rano w jednym z mieszkań na osiedlu bloków w Dołhobyczowie. Kilka dni wcześniej 49-letnia kobieta wróciła do Polski po wielu latach pracy zagranicą. Między nią a jej mężem i ich synem doszło do sprzeczki. Około godz. 9 mąż 49-latki po kolejnej ostrej wymianie zdań wyszedł z mieszkania. Kobieta została w domu tylko z 25-letnim synem. Wtedy doszło do zabójstwa. Kobieta otrzymała co najmniej siedem ciosów nożem, głównie w brzuch i klatkę piersiową. Zaraz po zabójstwie 25-latek wyszedł z mieszkania i skierował się do swojej kuzynki. Gdy otworzyła mu drzwi powiedział jej: "Doszło do czegoś". Był cały we krwi.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Na zawsze JLB
Na zawsze JLB 13.01.2019, 14:45
To zabójstwo to wyrok ulicy! Skoro prawo nie działa, chłopak sam musiał wymierzyć matce sprawiedliwość! Pozdro dla wszystkich dobrych ludzi, Elo!
bojo
bojo 12.01.2019, 14:34
Suka poświęca życie broniąc swoje szczenięta- a to coś zostawiło maleńkie dzieciątko i pognało w świat żądne przygód seksualnych
Animek
Animek 9.01.2019, 14:23
Oczywiście jak zawsze wszystkie media robią z takiej osoby jak Kuba najgorszego potwora na świecie bo przecież zabił matke... Zywicielke rodziny... Zostawiła ich 20lat temu, pojechala za granicę robić wielka kariere... I czym skończyła się jej kariera? Kolejnym dzieckiem z Włochem? A w rezultacie tego wszystkiego skończyła jako narkomanka bez dachu nad głową... Która wróciła po 20latach do "męża i dziecka" tylko po to żeby pozbawić ich dachu nad głową... Gdzie była przez te 20lat kiedy Kuba jej potrzebował? Nigdy się nim nie interesowała... Każdy wie jaki był i jest Kuba... Od dawna było po nim widać, że brakuje mu miłości matki, ale nigdy nikomu krzywdy nie zrobił... Cichy, zamknięty w sobie chłopak... Jego "matka" zniszczyła mu 2 razy życie... Zostawiając go 20lat temu i teraz wracając tutaj... Szkoda chłopaka bo znam go od xx lat... Nie tragedią jest to, że ją zabił, ale to, że zmarnował sobie życie przez osobe z która niestety od dawna już nic go nie łączyło... Raczej nikt nie wie i się nie dowie co nim kierowało... Co musiał czuć w tym momencie... Jak wielki żal musiał czuć do niej za to co mu zrobiła... No cóż skończyło się tak nie inaczej, ale mam nadzieję, że Kuba dostanie jakiś mniejszy wyrok za to co zrobił bo mimo wszystko całe życie przed nim, ale niestety z tą świadomością...
Ewa
Ewa 9.01.2019, 07:37
Samosąd , lincz , wymierzanie kary za krzywdy ,urazy ,poczucie niesprawiedliwości ......oznaką "okaleczonej" psychiki.Nikt ,najlepszy psycholog , psychiatra nie jest w stanie "grzebać" w ludzkim mózgu by tam odnaleźć wszystkie odpowiedzi.....więc cóż, nam niekompetentnym deliberowac kto i dlaczego mniej lub bardziej winny.....Wniosek? Ktoś będzie miał na sumieniu lub poczucie spełnionej służby należycie jeśli .....osądzi .... tym należy się współczucie
Ooo s***syn
Ooo s***syn 8.01.2019, 23:31
Dobry chlopak byl i tyle znalem go od malego kto nie znal sytuacji niech sie nawet nie wypowiada.
Maria
Maria 8.01.2019, 18:26
Ale przecież ta osoba nie napisała że miał prawo zabić tylko napisała więcej szczegółów o całej tragedii. Trzeba czasem znać sytuację żeby kogoś kategorycznie oceniać, ludziom którzy ją znają żal jest chłopaka mimo, że nie popierają takiego czynu,
Nieznany
Nieznany 8.01.2019, 15:07
Haha co ty piszesz żeby nie wiadomo jaka była to nie znaczy że mógł ją zabić..zal mi cię
k.
k. 8.01.2019, 12:28
Proszę napiszcie rzetelną prawdę, kobieta wróciła z zagranicy po porzuceniu wcześniej trójki dzieci a teraz wróciła aby wyrzucić syna i męża z mieszkania po jej zmarłym ojcu na którego pogrzebie nawet nie była, ciężko chorego męża od razu wyrzuciła z mieszkania a został z nią na noc syn, mieszkanie chciała sprzedać, chyba to rzuca inne światło na sprawę
Qqrq
Qqrq 8.01.2019, 17:21
I musiała zginąć. Takie prawo watahy, tak?
Sąsiadka
Sąsiadka 12.01.2019, 09:11
Emocje znasz takie coś???
Chłopak z problemami wiadomo po takim dzieciństwie gdzie brakowało matki. Ona kłótliwa , potrafiła do furii doprowadzić każdego . Szczerze nie jest mi jej żal. Wredna, podła , zniszczyła życie własnego dziecka to jest normalne? Doprowadzić kogoś do szału kto jest chory można bardzo szybko. Ale skąd ona mogła wiedzieć że chory no właśnie. Guzik ją to interesowało . Krótka spódniczka i nowi mężczyźni to był priorytet . Przecież ona tylko urodziła i porzuciła.....to już jest dozwolone.
Na pewno dotarło do niego to co zrobił niestety nie odwróci sytuacji jakby tak Jolka odwróciła i wróciła 20 lat wcześniej nie szukając nowego chłopa ? Może w tę stronę
Z poważaniem
Sąsiadka
Lokson
Lokson 9.01.2019, 09:02
Tak, za dużo ścierwa na tym świecie.

Pozostałe