Zamość: Miłość w Paryżu - walentynkowy koncert w ZDK

  • 07.01.2019, 09:00 (aktualizacja 08.01.2019, 10:58)
  • ak
Zamość: Miłość w Paryżu - walentynkowy koncert w ZDK
Do walentynek jeszcze sporo czasu, bo święto zakochanych obchodzone jest 14 lutego, ale już można pomyśleć, jak ten dzień uczcić z ukochaną osobą. Można ją np. zabrać na koncert piosenek o miłości, tych najpiękniejszych francuskich.

W recitalu zatytułowanym "Miłość w Paryżu" wystąpi w Zamojskim Domu Kultury aktorka Dorota Lanton. W sobotę 9 lutego artystka zaśpiewa w Zamościu najpiękniejsze francuskie piosenki o miłości z repertuaru  Edith Piaf, Juliette Gréco, Carli Bruni, Jacquesa Brela, Yves Montanda, Joe Dassina i Paris Combo.

Artystce na scenie towarzyszyć będzie zespół Marka Stefankiewicza i udziałem Bogusława Nowickiego.

Koncert rozpocząć się ma o godz. 18. Bilety wstępu, w cenie 40 złotych są już w sprzedaży w sekretariacie ZDK oraz na stronie internetowej www.zdk.zamosc.pl/kup-bilet

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe