Zamość: On zna dalekie kraje. Sukces ucznia SP nr 7

  • 07.01.2019, 07:00
  • ak
Zamość: On zna dalekie kraje. Sukces ucznia SP nr 7 Fot. SP nr 7 Zamość
Przemysław Będziejewski, szóstoklasista ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Zamościu ma powody do zadowolenia. Wygrał konkurs wiedzy o Portugalii i Brazylii.

Konkurs ten został zorganizowany przez Centrum Języka Portugalskiego Camoes w Lublinie działające w strukturze Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej . Brali w nim udział młodzi ludzie z całego województwa. Przemek był wśród nich najlepszy. Zajął pierwsze miejsce zdobywając 67 na 80 możliwych punktów.

Szóstoklasista z zamojskiej Siódemki interesuje się przyrodą i geografią. Możliwe, że w przyszłości odniesie sukcesy także w innych konkursach z tych dziedzin.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe