Gm. Zamość: Spotkajmy się na opłatku. Spotkanie mieszkańców Wólki Wieprzeckiej

  • 04.01.2019, 13:17 (aktualizacja 04.01.2019, 15:26)
  • ak
Gm. Zamość: Spotkajmy się na opłatku. Spotkanie mieszkańców Wólki Wieprzeckiej
Boże Narodzenie minęło, ale świąteczną atmosferę nadal się czuje. W najbliższą niedzielę (6 stycznia) spotkanie opłatkowe dla mieszkańców odbędzie się w Wólce Wieprzeckiej.

Zaplanowano je na godzinę 15 w wiejskiej świetlicy. W programie jest wspólne dzielenie się opłatkiem i składanie noworocznych życzeń. Grupa Galilea wystawi jasełka, a później wszyscy mają kolędować z zespołem Roztoczanki.

Zaplanowano również degustację potraw świątecznych, czynny będzie również „Świąteczny kącik plastyczny” dla dzieci ze świetlic w Skaraszowie, Wierzchowinach i Wychodach.

Organizatorzy to: sołtys i Rada Sołecka Wólki Wieprzeckiej, Koło Gospodyń Wiejskich w Wólce Wieprzeckiej, OSP Wólka Wieprzecka, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+. Wsparcia organizacyjnego udzielił również samorząd i GOK gminy Zamość.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe