Zamość: Wiktoria Bojar z ZSP nr 1 w finale Olimpiady Logistycznej

  • 06.01.2019, 08:09 (aktualizacja 08.01.2019, 11:02)
  • ak
Zamość: Wiktoria Bojar z ZSP nr 1 w finale Olimpiady Logistycznej
Wiktoria Bojar, uczennica IV klasy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu awansowała do ścisłego finału Olimpiady Logistycznej, który na 1 marca jest planowany w Poznaniu.

Konkurs organizuje Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu. W etapie szkolnym jedenastej edycji olimpiady wzięło udział przeszło 7500 uczniów z całej Polski. Do kolejnego etapu w naszym okręgu zakwalifikowało się 900 młodych ludzi.

Była wśród nich uczennica ZSP nr 1 w Zamościu Wiktoria Bojar. Rywalizowała z uczniami z województwa lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego. Wypadła na tyle dobrze, że przeszła do finału. 1 marca w Poznaniu będzie konkurowała z 80 młodymi ludźmi z całej Polski.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pedagog
pedagog 06.01.2019, 11:12
Brawo Wiktoria!!!! Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów.

Pozostałe