Zamość: Uczniowie ZSP nr 3 awansowali w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach

  • 05.01.2019, 10:12 (aktualizacja 05.01.2019, 10:32)
  • ak
Zamość: Uczniowie ZSP nr 3 awansowali w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach
Trójkę swoich reprezentantów będzie mieć Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Mediach.

Eliminacje do tego konkursu odbyły się pod koniec roku. Brała w nich udział grupa uczniów zamojskiego Elektryka. Do etapu okręgowego awansowało troje najlepszych. Szkołę reprezentować będą trzecioklasiści z ZSP nr 3: Kinga Segieda, Kamil Szuwarski i Ernest Partyka. Do olimpiady przygotowywali się pod kierunkiem Anety Blicharz.

W swoich konkursowych esejach podejmowali zagadnienia związane z zawodem dziennikarza i problemami poruszanymi przez media.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe