Biłgoraj: Dziś wielki finał X Jubileuszowego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych "Gaudium"

  • 05.01.2019, 09:00 (aktualizacja 07.01.2019, 09:35)
  • ak
Biłgoraj: Dziś wielki finał  X Jubileuszowego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych "Gaudium"
Najlepsi z najlepszych, którzy przeszli przez eliminacyjne sito wezmą udział w dzisiejszym koncercie finałowym X Jubileuszowego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych "Gaudium". Wydarzenie w Biłgorajskim Centrum Kultury rozpocznie się o godz. 16. Wstęp jest wolny.

Na scenie BCK zaprezentują się soliści i zespoły wokalne oraz instrumentalne z Lublina, Tomaszowa lubelskiego, Zamościa, Krasnobrodu, Nielisza i Biłgoraja.Będą śpiewać i grać kolędy, a także piosenki świąteczne. Jako gwiazda wystąpi grupa Vox.

Podczas koncertu odbędzie się kiermasz, z którego dochód zostanie przekazany na rehabilitację Jagody, dziewczynki, która w maju 2017 roku uległa poważnemu wypadkowi.

Redakcja Kroniki Tygodnia jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe