Hrubieszów: Medalowy finisz modelarzy

  • 05.01.2019, 06:00 (aktualizacja 05.01.2019, 06:18)
  • par
Hrubieszów: Medalowy finisz modelarzy
W ostatnich dniach minionego roku modelarze z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Jedynka" w Hrubieszowie zdobyli cztery złote medale.

XXXVI Okręgowych Zawodach Modeli Szybowców Halowych klasy F1N rozegrano 27 grudnia w Chełmie. Organizatorem był tamtejszy Młodzieżowy Dom Kultury. Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" w Hrubieszowie reprezentowali: Jan AdamusWojciech BelinaPaweł Gumieniak i Piotr GumieniakMateusz MięczakFilip PasiekaFilip SzczepanikKarol SzumiataAntoni TomickiIgor Twardowski oraz Jakub Wezgraj. Wśród młodzików młodszych wygrał Paweł Gumieniak z UKS "Jedynka" przed Mikołajem Marciniewiczem z SM im. Jana Zamoyskiego w Zamościu i Antonim Tomickim z UKS "Jedynka". W kategorii młodzików wygrał Karol Szumiata z UKS "Jedynka" w Hrubieszowie przed Filipem Dziedzicem i Hubertem Kordasem z SM im. Jana Zamoyskiego w Zamościu. 

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe