Już jutro nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 01.01.2019, 16:00
  • Kronika Tygodnia
Już jutro nowy numer Kroniki Tygodnia
Nie we wtorek, ale w pierwszą środę 2019 roku (2 stycznia) pojawi się nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Musicie po nie sięgnąć. O czym piszemy?

>>>> Weekend to dwa dni wolnego: sobota i niedziela, ale przy dobrym rozkładzie kalendarza, jest szansa wydłużyć go nawet o kilka dni. Można o to zadbać już teraz. W 2019 roku będzie sporo okazji do odpoczynku.

>>>> To będzie drogi rok. Czekają nas podwyżki. Czego i jak wysokie?

>>>> Sąd Okręgowy w Zamościu utrzymał wyrok w sprawie pozostawienia w brzuchu pacjentki chusty chirurgicznej przez instrumentariuszkę z tomaszowskiego szpitala oraz ordynatora i lekarza prowadzącego operację. Jaka decyzja zapadła?

>>>> Tylko dwie osoby do pomocy mieli po świętach biłgorajscy prokuratorzy: do pracy przyszedł asystent prokuratora i stażystka. Identycznie wyglądała sytuacja w Prokuraturze Rejonowej w Zamościu.

>>>> Użytek ekologiczny to nie jest najlepsze miejsce dla pijalni, a czasami niemal... rozlewni wód mineralnych. Co z wodą ze źródełka w pobliżu Kaczórek?

>>>> Sekretarz gminy Biszcza kierował pijany. Sąd sprawę umorzył, ale Zbigniew K. prawa jazdy nie odzyskał.

>>>> Tego nie można przegapić! V Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Zamościa w niedzielę (6 stycznia). W tym roku odbędzie się on pod hasłem "Odnowi oblicze ziemi".

To jedynie część tematów. Więcej znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe