Sylwester 2018 w Zamościu (ZDJĘCIA, FILM)

  • 1.01.2019, 09:12 (aktualizacja 02.01.2019 05:33)
  • ak
Sylwester 2018 w Zamościu (ZDJĘCIA, FILM) Fot. A. Szewc
Bez fajerwerków i tłumów pod sceną przy nieco innej niż to zwykle bywało muzyce zamościanie powitali Nowy Rok na Rynku Wielkim w Zamościu.

Impreza sylwestrowa odbyła się pod hasłem "Slow down in Zamość". Muzykę serwował DJ, był koncert zespołu Rebeka i Fisz Emade Tworzywo, o północy życzenia zgromadzonym na Rynku Wielkim złożył prezydent Andrzej Wnuk i przewodniczący Rady Miasta Piotr Błażewicz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

ak

Zdjęcia (14)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jerry
Jerry 7.01.2019, 11:54
To był WIELKI SUKCES pisowskiego prezydenta... WIELKI SUKCES !!!
Lola
Lola 2.01.2019, 21:57
Przyjechałam do Zamościa na sylwestra co było totalną klapą
Stojąc na schodach pół godziny przed północą garstka ludzi na placu dopiero zaczęli się schodzić a 10 po północy zaczęli odchodzić bo nie było sensu tam stać
Ja też wróciłam zażenowana tymi laserami
Panie prezydencie ktoś podczas życzęn puscil na placu fajerwerki i nagle każdy do nich się odwrócił nikt pana nie sluchal.
evendi
evendi 2.01.2019, 16:37
Brawo Zamość, coś naprawdę fajnego. A nie tylko disco polo, już powinno się znudzić co niektórym. Fajnie jak ktoś zagra troszkę inteligentną muzykę. Szczególne brawa dla REBEKI.
Znudzona
Znudzona 2.01.2019, 00:44
Tłumów nie było ale źle też nie było... ? ludzie wolą disco polo. Potańczyć nie było do czego.... Nudy.... Prezydent był tak nudny jak impreza sylwestrowa. Zresztą widać na zdjęciach jak mało było ludzi
MajorDamage
MajorDamage 1.01.2019, 22:50
Większość ludzi wyjechała z Zamościa za normalnym życiem i nic tego nie zmieni gdy przy korycie wciąż te same gęby z sekty popispslsld. Bawcie się sami przy disco polo.
TW
TW 1.01.2019, 22:19
Podczas sylwestra poznałam muzykę Fisza - i dziękuję bo się zakochałam ❤️ brawo dla Zamościa za promowanie nowych horyzontów
pola
pola 1.01.2019, 20:54
Publiczność kanapowa
Nina
Nina 1.01.2019, 19:18
Koncert Fisza był świetny! Brawo dla prezydenta :) lasery mnie jednak nie przekonały
Brokat
Brokat 1.01.2019, 18:44
Z jednej strony wszyscy krytykują powszechnie odgrzewane kotlety, a gdy pojawia się coś nowego to jest narzekanie. Żenada.
Wafer
Wafer 1.01.2019, 18:40
Brawo Zamość!
Coś nowego a nie odgrzewany kotlet jak w większości miast.
Zamość znowu stał się przykładem dla Polski!
dziadekm@wp.pl
[email protected] 1.01.2019, 18:30
jak zwykle w ostatnich czasach-miernota,bylejakość która przejawia się we frekfencii.Lepiej mniej a bardziej dla wszystkich..Tego typu zespoliny moga występować gdzieś na obrzezach dla wąskiej grupy gawiedzi.Zreszta potwierdziła to ilośc osób.I to nie pierwszy raz,w sezonie letnim również wciska się ludziom kit-i płaci naszymi pieniędzmi-i komu to i po co i na ci-poklasku nie znajdziecie..
M
M 12.01.2019, 00:55
Widać, że co niektórzy są za głupi na ambitniejszy tekst niż ten, który serwują tandetne gwiazdki disco polo.
Hh
Hh 1.01.2019, 22:20
Właśnie ten komentarz pokazuje zasciankowosc i brak chęci zmian - brawo
aert
aert 1.01.2019, 16:27
Najlepszego w Nowym Roku!!!!! Mój pies ogląda ze mną fajerwerki i nigdy nie mówił ,że się boi , stoi spokojnie z głową do góry i się patrzy ,może chory jakiś.
Bobby
Bobby 5.01.2019, 09:38
Nie wiem czy w Panstwa parze to akurat pies jest chory skoro właściciel prowadzi zazwyczaj dialogi z nim xD skoro nic nie mówił to akurat dobrze
Piotr Jarosz
Piotr Jarosz 1.01.2019, 16:24
tłumów nie widac,bo normalna muzyka,nie dla kazdego:)kameralnie a nie tłumy jak w wiekszych miastach i co roku ta sama popierducha Maryla Rodowicz,Ich troje,Lady Pank itp itd do znudzenia Zamosc Najlepszy
Ziom
Ziom 1.01.2019, 16:19
Niedługo zabronią jazdy samochodami bo są ludzie co się ich boją. Jedyna okazja w roku na puszczanie fajerwerków to Sylwester a zwierzęta można schować w cichym miejscu...
Juka
Juka 1.01.2019, 21:09
W tym wszystkim nie chodzi, jak każdy myśli, o wyniuńkane pieski. One w tym wszystkim mają najlepiej bo siedzą w domu z właścicielem. Chodzi o zwierzęta dzikie i bezdomne, taki huk to dla nich ogromne przerażenie.
2019
2019 1.01.2019, 15:35
Zamość piękne miejsce od lat niezapomniany Sylwester tylko tam. Tak uważam ,to coś wczoraj lepiej zapomnieć.
Dojeżdżamy do parkingu kontrola policji ok porządek musi być .
Podchodzimy pod scenę odgrodzony wydzielony plac ochroniarzy policji więcej niż ludzi ok rozkręci się i będzie bezpieczniej.
O muzyce i gustach nie dyskutuje się ale nikt nie poprowadził rozruszał ludzi najwięcej punktów za uśmiech humor miały panie sprzedające oscypki i pan z dow***m w budce z grzanym piwem.
Przed kulminacyjnym punktem wydarzenia tłumy pojawiają się na rynku składając życzenia oby nowy był lepszy.
Tego również życzę wszystkim w nowym 2019.

Lasery
Lasery 1.01.2019, 15:32
Tłumów nie widać bo ludzie mają się bawić a nie stać i kiwać. Taką muzykę to do ćpania na melinie chopaczki mogą sobie puszczać a nie w sylwestra. A biedne pieski? Od lat żyją i strzelanie jest a nagle się boją. Może boją się bardziej właściciele xd. A pies potrzesie się chwilę zaraz zapomni i cały rok żyje spokojnie
Juka
Juka 1.01.2019, 21:11
Nie chodzi o psy, lecz zwierzęta dzikie i bezdomne. Dla nich Sylwester to katorga.
Waldek
Waldek 1.01.2019, 14:27
Jeden dzien w roku mozna bylo zobaczyc fajerwerki a psie kupy, szczekanie widac i slychac caly rok. Nie szanujemy sie nawzajem moi drodzy wlasciciele zwierzat, nie w tym metoda aby ograniczac innych. Lubie zwierzeta, sam posiadam pieska, kota oraz swinke morska. Zapewnilem cichy pokoj dla nich. Mam nadzieje ze juz za rok dzieci nie beda zawiedzione brakiem tak bardzo szczegolnego nomentu jak pokaz sztucznych ogni. Niestety lasery 1/10
Uk
Uk 1.01.2019, 21:14
Gdyby lubił Pan zwierzęta, pomyślałby Pan o tych dzikich, które w Sylwestra umierają z przerażenia.
polak
polak 1.01.2019, 14:21
katastrofa impreza na starówce, dobrze, że byliśmy z znajomymi na balu sylwestrowym :)
P
P 1.01.2019, 13:57
Po pierwsze poczytajcie artykuły na temat tego jak zwierzęta reagują na fajerwerki - w wielu miastach nie można juz ich puszczać i słusznie. A muzyka 6+
Twz
Twz 1.01.2019, 13:28
Bo nikt nie chce lewackiego sylwestra bez fajerwerkow , po 5 minutowym pokazie sztucznych ognii nic sie pieskom nie stanie tym bardziej ze i tak kazdy mogl sobie strzelac ze swoich petard. Tez jestem właścicielem dwóch psow.
Bobby
Bobby 1.01.2019, 15:14
Bosz... A co ma lewactwo do fajerwerków szanowny Panie? Wyobraź sobie że zaliczam się do prawakow a jestem mega zadowolony ze nie było sztucznych ogni. Jak chcesz wiejski ćwoku fajerwerki to sobie kup. Droga wolna przecież. I nie mieszaj poglądów politycznych czy światopoglądu generalnie do materii sztucznych ogni
TwZ
TwZ 1.01.2019, 16:30
A jekie poglady polityczne, zabrania , ograniczaja ,albo reguluja kazda sfere zycia , nawet jak ma wygladac Sylwester . Od wielu lat tak byl swietowany i czemu ma byc zabroniony glowy symbol wejścia w nowy rok ? Proponuje zobaczysz zdjęcia jak wygladal Sylwester w innych stolicach europy i świata. Sydney honkong Paryż Londyn. Tez sa zaciankowi ,, wiejski cwoku,, ?
Bobby
Bobby 5.01.2019, 09:35
"a jekie poglądy..." - no właśnie żadne a sam zacząłeś od wyrażenia iż sylwester bez ogni to sylwester lewacki? TTo że coś było robione przez wiele lat nie oznacza że było to dobre a ludzie jako społeczeństwo ``dojrzewa" do pewnych rzeczy. Czemu ma być zabroniony? A no temu że nie jest niezbędnym elementem tradycji a powoduje krzywdę zwierząt. Nie mówię tu tylko o psach. Proszę poczytać jaki wpływ mają wybuchy sztucznych ogni na choćby wiewiórki (pobliski park). I dalej utwierdza mnie pan w tym wiejskim ćwoku bo porównywanie się do innych społeczeństw pokazuje Pana kompleks. Powiem prosto tak jak się mówi do dzieci to jest szansa że dotrze do Pana: jak Paryż będzie skakał przez okno to pan też?

Pozostałe