Tomaszów Lubelski: Olimpijski awans ucznia Bartosza

  • 31.12.2019, 12:18
  • ak
Tomaszów Lubelski: Olimpijski awans ucznia Bartosza Fot. pixabay.com
Sukces ucznia Zespołu Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim. Pierwszoklasista z tej szkoły awansował w olimpiadzie statystycznej.

W kolejnym etapie tego konkursu weźmie udział Marcin Gardyjas. Uczeń przygotowywał się do olimpiady pod kierunkiem Leszka Pienkosa.

To już kolejny taki sukces na koncie wychowanków tomaszowskiego liceum. Przypomnijmy, że do etapów okręgowych olimpiad przeszli również humaniści z Bartosza. W Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym weźmie udział trzecioklasistka Izabela Lis, której opiekunem jest Dariusz Skroban. W eliminacjach okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie będą uczestniczyć  Damian Kiszczuk, uczeń klasy pierwszej (opiekun Tomasz Mikszyc) i Katarzyna Żmuda z klasy III (op. Dariusz Skroban).

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe